Avatar uživatele
FlAsh_7

Do jakých akcií investovat?

Dobrý den, do jakého sektoru se vyplatí investovat?

Zajímavá 0 před 1715 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Žádný takový sektor neexistuje. Investování do akcií je rizikové a bez patřičných znalostí a zkušeností nelze doporučit. Rozhodně varuju před investičními firmami, které nabízejí po telefonu různé výhodné nákupy s výnosem v desítkách procent.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tohle ti opravdu nikdo tak obecně nedokáže říci. Investování nejsou dostihy, neexistují žádné zaručené tipy na předem dohodnutého vítěze.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Jo, já ti dám tip a ty to všude vykecáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Do takových akcí, jejichž hodnota v budoucnu poroste.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Ty neinvestuj. Vykašli se na to. Nic o tom nevíš a ani nemáš představu, co bys vlastně chtěl. Milionkrát jsme ti tu napsali, že kdyby tohle univerzálně někdo věděl, svět by vypadal diametrálně jinak. Kdo to ví, se tím rozhodně chlubit nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Doporučuji akcie velkých nadnárodních firem, které jsou dlouhodobě úspěšné, jako jsou například akcie firem Facebook, Microsoft a Google.

Také jsou podle mě vhodné akcie firem odvětví, která má budoucnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kenandra

Dobrý den,

váš názor na Akcie Čezu? Uvažuji nad investicí, ale jsem stejně (jako předpokládám i autor) úplný laik. Snažil jsem se něco pročíst třeba zde: https://finex­.cz/akcie/cez/ a ČEZ se mi zdá jako celkem dobrá volba. Není to unáhlené? Investujete někdo do jejich akcií? Jste spokojení s jejich výkonem? Máte nějaké predikce do budoucna?
Díky moc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek