Do čeho se vyplatí dnes investovat?

Do čeho se vyplatí dnešní době investovat?

Odpovědi
terry

Do sebe.
Sebevzdělávání je moc důležité. A nemám na mysli školní akademické vzdělání.

Drap

Do vzdělání, do zdraví

postcd

jak píše Drap, zdraví.
Jinak také čas, aby se stal člověk lepším a hledal smysl života.
Pokud jde o peníze, tak mi všechny investice přijdou rizikové. Já mám stavební spoření, doplňkové penz. spoření (obě příspěvek od státu) a k tomu mám peníze v jednom rizikovém akciovém fondu od české spořitelny. Také je dobré investovat část peněz do bydlení (v případě baráku) aby bylo úsporné v dlouhodobém horizontu.

filip.roksa

Vyplatí se v dnešní době zhodnotit své vydělané peníze mnohem lépe než u českých bank, kde jsou sazby na historických minimech. Perfektní je eToro. víc najdeš tady www.socialni-obchodovani.cz/so­cialni-obchodovani-recenze

Zdroj: www.socialni-obchodovani.cz

StandaSan

Tak.. do sebe se vyplatí investovat vždycky. Pokud to ale myslíte v takovém smyslu, abyste na tom vydělal, napadají mě asi jen kryptoměny nebo případně investice do start-upů. Aby to ale mohlo fungovat, tak je potřeba mít o daném trhu alespoň základní přehled. Já třeba sleduji https://www.in­vestice.cz/ 🙂