Rokio

Investujete? Pokud ano, do čeho?

Zlato, akcie, nemovitosti, stavební spoření či něco úplně jiného? Jak zhodnocujete své peníze?

Odpovědi
Drap

Už nemám potřebu a ani chuť něco zhodnocovat. Teď už investuji jen do vnoučat.

Agneta

Do mě, a mojí dobré nálady:DDD

Lů18 > a nemáš obavy, že ti za pár let ohlásí – že jsi o všechno přišla?:DDD

anonym

kdysi do nemovitostí, jen mi z toho už žádná neříká pane, jelikož exmanželky mě oškubaly maximálně. dnes investuji jen do sebe. kupuji si spotřební zboží, věci co se mi líbí, na co mám chuť a nikdo ze mě nedostane, nezdědí, ani korunu 🙂

chachar1922

Investovat budu do kapely a momentálně investuju do toho, co se mi líbí. Rozjíždím i menší podnikání, takže to taky potřebuje investici.

Lů18

Osobně mám Akciový investiční program (AIP) u společnosti Generali Investments (ČP Invest), mám ho pár měsíců, ale je to znát, že se mi peníze zhodnocují, podle mpravidelného měsíčního přehledu.

postcd

z těch méně rizikových se možná vyplatí

  • spoření (když je 1.5% úrok)
  • stavební spoření se stát. příspěvkem
  • penzijní spoření se stát. příspěvkem
  • termínovaný vklad u záložny
  • dluhopisový+akciový fond u banky (rizikové)

Spíše pokus o udržení hodnoty peněz (vzhledem k 2% znehodnocení ročně/inflace)

pizlicka

Dřive do zlatych šperků,dnes do nemovitosti.koupila jsem za 300tisic domeček a ten rekonstruuji.az bude obyvatelny,mozna jej pronajmu a bude mě živit.