Avatar uživatele
anonym

Dnes jsem cetla

v nasem deniku,ze je vyroci rubikovy kostky,ihned jsem si vzpomela na moje prvni setkani s timto hlavolamem.Dodnes jsem to nedokazala slozit cele,dve strany a dost!Doma ji jeste mam.Co vy, mame tady nejake pametniky one kostky a rekordmany v jejim slozeni?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, nabubindes, anonym před 5022 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

taky jsem to dosud nedal, ale podle toho, co jsem slyšel, mít složené dvě strany je nanic – musí vám vylézt složená celá naráz, postupně se k tomu dohrabat nelze.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Jo jo také jsem ji dal dohromady,ale to už je tak dávno,že teď bych vlastně začínal opět od začátku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Ano, doma ji mám. Dostala jsem ji na Vánoce. Můžu říci, že jsem s ní cca 5× „zatočila“ a odložila. Když jsem se po po cca dvou hodinách k ní opět dostala, vůbec jsem nevěděla, jak začít. Točila jsem všelijak a dodnes jsem ji nedala dohromady. A to už ji mám doma přes rok 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

ano mám ji do dnes. mně tento hlavolam zastihnul na vojně, bylo to rozptýlení, dokud jsem ji nesložil nedal jsem ji z ruky. jak dlouho mi to trvalo to si nevzpomenu… najdu ji a hned to jdu zkusit, žádný rekordman jsem však nikdy nebyl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ano,pamatuji se ,když tato hračka začala.Dokonce jste jeden čas musela mít známé,aby jste ji sehnala.Dodnes jsem ji celou nedal dohromady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

taky ji jeste mam,ale slozit ji uz dnes neumim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Uměl /a třeba ještě umí/ ji složit můj táta, pomalu, ale jistě. Vím, že mě naučil složit jednu stranu a dvě řady na ostatních stranách. nakonec se skládala protilehlá strana, ale to už jsem neuměla. Byl na to samozřejmě přesný logický postup.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek