Kazatel

Dle projevu pana preniéra energetickou krizi vyvolal Putin, kdo ale může za neotevření hotového plynovodu Nord Stream 2?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Brusel vytipoval viníka, Putina, ale Brusel sám si řekl o tyto problémy: svým hloupým ideologickým provokativním postojem. Brusel se rozhodl, jak má vypadat krok B, a ukrajinský konflikt se mu náramně hodil místo covidu. Nerozlišit ekonomické zájmy od ideologických a politických je úmysl vést Západ k chudobě a krachu. Pozn: jestli je to Brusel, Berlín nebo Biden je úplně jedno: my jsme jen tupci, křoví, užiteční idioti, s kterými se nejedná, ale kterým se jen posílají příkazy. Fiala- typický příjemce příkazů.

Další odpovědi
aliendrone

Ty nepamatuješ devadesátky? (Za všechno můžu komunisti!) ;) :D

Doba pokročila a Putin je nahradil. Může též za inflaci, za propršené počasí i psí lejna na chodníku (ty zde roztrušují agenti GRU, kdyby ses zajímal). ;) :)
Vtipné na tom je, že prolhaní havloidní debilové si nevidí do držky ani tak dalece, že ho jedním dechem označují za komunistu A ZÁROVEŇ za fašistu! To už chce POŘÁDNOU porci demence. ;) :)

A ještě větší potřebují ti, kteří ty bláboly žerou doslova po lopatách a to NAVZDORY očividným (spíše do očí bijícím) rozporům a ještě tomu TLESKAJÍ. :o :(

led

To je klasická demagógia, akú ľudstvo pozná už tisícročia. „Ak je niečo zlé, určíme vinníka“.
Hon na čarodejnice sa vrátil. Zlodej volá „chyťte zlodeja, tam je“ a nebadaný odchádza aj so svojou korisťou.
K energetickej kríze prispievame my všetci, svojim stádovým myslením. Ako ovce svojim poslušným „békaním“ a správame sa pritom ako osol, ktorý má pred sebou na palici zavesené seno a poslušne za ním kráčame ako nám káže pohonič, v nádeji, že sa nám podarí z neho čo to uchmatnúť. Pritom ťaháme ťažkú káru v našej túžbe po sene, no a? Veď sme somáre…
Cisár Nero, podpálil Rím a kto podpálil svet XX. a XXI.storočia? Pán premiér má pravdu, veď Putin vyvolal aj obe svetové vojny v minulom storočí, nebyť Putina, nebola by spálená Hirošima a Nagasaki, čože? vy tvrdíte, že Putin vtedy nežil? No a čo? Aj tak je vinný! Je vinný že prší, je vinný, že mi vypadol pohár s vodou z ruky, je vinný, za všetko… lebo tak to chce skutočný vinník a my poslušne prikyvujeme, pretože nie sme nezraniteľní a nesmrteľní a bojíme sa vás… páni s plnou peňaženkou

Jenda K.

16. 11 2021 německý regulátor zastavil schvalovací proces, krátce na to začal Ukrajinský konflikt.

paul1

A kdo jiný?

aliendrone

paul1>>> Je přeba vzít v potaz i fakt, že PODSTATNÝ podíl na vině za aktuální situaci mají i všichni ti, kdo bezmyšlenkovitě věří kdejaké nesmyslné pohádce a nejen že ji žerou po tunách, ale svým bez rozmyslu tleskáním a papouškováním ji pomáhají utvářet a udržovat. Za což jim my ostatní „vřele děkujeme“! :(

Kdo ví? Doufej, že se nedožiješ podobné situace, jako kdysi Němci bydlící kousek vedle Dachau – také „nic, ale VŮBEC NIC nevěděli“ o tom, co se tam děje, nikdo jim nic neřekl, oni to neschvalovali, netleskali, neudávali uprchlíky, byli to přeci samí „poctiví a slušní lidé“. :( :( :(

Hlada

Otázku bych rozšířil. Kdo může za omezování výstavby nových jaderných elektráren a vypínání funkčních? Kdo může za zastavování těžby uhlí? Možná, že bychom ty roury z ciziny vůbec nepotřebovali a uměli si vyrobit svítiplyn stejně, jako tomu bylo do nedávna.

led

Ametyst, nie Brusel nevytypoval vinníka. Brusel vinníka určil a odsúdil bez súdneho procesu!
Všimli ste si, čo majú spoločné „Podpálenie Ríma, Bartolomějská noc, Požiar Reichstágu, Dvojičky a Ukrajina“?

Ametyst

To samé jako s Donaldem Trumpem, který má mocné nepřátele: Evropa je plná lidí, kteří ho nenávidí, jakože je to vytipovaný viník. Přitom ho v životě neslyšeli promluvit! Stačí, že na nej dnes a denně plivala masmedia. Když už nebylo co pomluvit, pustili se do jeho ženy, rodiny, nebo barvy kravaty. S Borisem dělali totéž, pomsta za Brexit.