Karlos72

dětské přídavky. Dcera zpětně žádá správu sociálního zabezpečení o vyplacení dětských přídavku za dobu 5 let

dětské přídavky. Dcera zpětně žádá správu sociálního zabezpečení o vyplacení dětských přídavku za dobu 5 let (od narození dítěte) a tam jí pořád tvrdí že musí mít mzdové potvrzení otce dítěte, se kterým od narození dítěte nežije a on má soudně vyměřeny alimenty , které neplatí, jednají úřady správně a zda ne, kam se obrátit a jak jednat s úřady? Děkuji y

Odpovědi
arygnoc

Úrady VŽDY jednajú správne.
Majú na to totiž predpisy.