anca13

dětská hra na PC- prosím poraďte :)

Potřebovala bych poradit jak se jmenuje jedna dětská hra na pc, hrajete tam za malého zeleného dinosaura a bombama které nasbíráte musíte zničit takové potvory…jedna střílí leaser , rdalší „boxue“ a ještě jsou tam dvě další.........kdyby jste někdo vědel jak se to jmenuje tak prosím napište, děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Omlouvám se, hru neznám. Ale samotný scénář se mi zdá děsivý a scestný. Určitě bych své děti nenechal hrát takovouto hru.

Další odpovědi
Sůwa

Jedině snad, že si na hry pro dospělé netroufáš a chtěly bys to hrát sama 🙂. Pro dítě je každá podobná hra prvním krokem k závislosti, které se bude těžko zbavovat.

Lukasy

Jo je to super hra jestli je to ta ktera si myslim a taky jsem nevěděl jak se to jmenuje a pak jsem to nahodou zjistil ,ale ted to taky nevim.

IvBerdych

Jistě, není to vůbec krutá hra. Spíše jen dítě. Tam jsou hry, kde někdy bolí podívat na hrdinu, jako je zde http://hry.rushup­hill.com/ , když postava spadne z odrazového můstku. A dinosaury jsou vždy zábavné a zajímavé.

anca13

už jsem tu hru našla… jmenuje se Dino and Aliens- tady je jeden obrázek aby jste se opravdu přesvědčili že je to dětská hra a ne žádná brutalita http://www.do­linagier.pl/var­data/download/10000169­.jpg ;)