Pecudka

Detoxikační náplasti

Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenosti s detoxikačními náplastmi. Mělo by se jednat o polštářky, které se přes noc nalepí na chodidla.

Nejlepší odpověď
BandiOl

Pokud máte v těle toxiny, tak uvedeným způsobem pouze zjistíte, že je tam máte. Přes takovou malou plochu se Vám celé tělo asi nepodaří dostatečně detoxikovat.
Zabýváme se i detoxikací pomocí bylinek a víme, že to není tak snadné. Ale většina lidí chce snadno a rychle.

Další odpovědi
Drap

Osobně nevěřím v tyto zázraky......­........

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.