Avatar uživatele
zhuzupets

Jak nejlépe detoxikovat tělo? Náplasti,čaje nebo nějaké bylinky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanny 2, tom004 před 4470 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Pro mne,voda z vodovodu,víc pohybu,vyvětrat venku,spánek,a nějaké to lehké jídlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Vhodné jsou bylinkové čaje nebo bylinkové extrakty, např. od fy Energy nebo Diochi. (Používám).
K tomu pohyb, střídmost v jídle, pití čisté vody, jak uvádí Tom.

Očistné kúry jsou nejúčinnější na jaře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Tato léčebná metoda léčí:
• Nemoci krve
• Mozkové kmeny
• Nemoci srdce
• Rakovinu
• Lupenku
• Cukrovku
• Záněty i kostnice
• Léčí vše najednou zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak.
Čím více nemocí člověk má, tím intenzivnější by měla léčba být.

Návod Léčba spočívá v převalování nejlépe slunečnicového nebo arašídového panenského nebo 100% oleje v ústech.
Polévkovou lžíci naplníme olejem nemusí být plná – podle velikosti člověka a začneme olej v zavřené puse převalovat tak, aby se převaloval po celé ústní dutině. Převalujeme zvolna. Po chvíli olej zřídne a máte pocit jako byste měli v puse vodu.
Je to bez chuti a bez zápachu, dá se to vydržet. Někdy se stane, že Vám olej v ústech naroste a nemůžete převalovat, potom trochu vyplivněte do záchodu. Za žádnou cenu olej nepolkněte!!! Je tam spoustu škodlivých věcí z vašeho těla
Olej musíte převalovat asi 15–20 minut. Je závislost intenzity převalování na čase. Po tomto čase olej vyplivněte do záchodu a ústa vypláchněte teplou vodou. Po vyplivnutí musí být olej přeměněn v bílou emulzí podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá znamená to, že jste převalovali malou intenzitou nebo kratší čas . Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se po 15 převalování už budete mistři. Převalování provádějte nejméně 3 krát denně. Po první tři dny může, ale také nemusí nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku pokud se objeví během jednoho dne zmizí. Přeji Vám všem hodně trpělivosti a za úspěch ručím
Tuto metodu znám, prováděla jsem ji s cedrovým olejem, když jsem dočetla knihy Vladimíra Megreho o Anastázii, olej však byl příliš drahý, ale této metodě skutečně věřím a už opět začínám s olivovým olejem…

Tuto léčebnou metodu jsem se naučil asi před 25 léty. V té době nebyl internet a takové informace se získávaly z překladů. Dostal jsem od známého, který překládal z angliny list papíru na němž byla detailně popsána tato metoda i cesta jak přišla do civilizace, protože toto tajemství bylo skryto v hluboko v ruské tajze. Nevzpomínám si už na jméno toho lékaře, ale údajně to byl primář onkologického institutu v Kyjevě. Tento člověk, se svým týmem prováděl onkologický výzkum v tajze. Popisoval velké problémy než se místní obyvatelé nechali vyšetřit. Žil tam 3 roky. Časem se však dozvěděl tuto léčebnou metodu, která se vyznačuje tím, že je čistě přírodní -bez vedlejších účinků, je dostupná pro každého-finančně nenáročná, působí velice rychle a účinně. Já osobně v té době jsem by mladý a zdravý a ani jsem tomu nevěřil. Zcela určitě bych na vše zapomněl, kdyby se mi nepřihodilo toto: vzpomínám si, že byl pátek večer a začal jsem cítit divnou bolest na tváři. Jdu k zrcadlu vidím na obličeji vřed, v sobotu jsme měli vstupenky na ples. Vzpomněl jsem si na tuto metodu poprvé jsem to vyzkoušel, a když jsem se ráno vzbudil moje tvář byla čistá. Od té doby se léčím pouze touto metodou a bylo se mnou před devíti lety opravdu zle. Měl jsem našedlý kostrbatý nádor, který rostl,byl asi 7cm velký a je pryč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Když si tělo nezaneseš nějakým sajrajtem, tak moc detoxikovat nemusíš ,kup si čistící čaj- stojí pár korun a místo nějakých limonád a minerálek pij vodu …nejlépe z vodovodu . Jez hodně zeleniny ,ovoce co roste u nás nemusíš dělat nějaké razantní zákroky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek