Baruš-lolli

Depilace-problém

Dobrý den.
Včera jsem provedla svou PRVNÍ depilaci, v oblasti nad horním rtem.
Nicméně, i dnes to jemně pálí, místo je zarudlé a je to poměrně vidět.
Co s tím? Mám to něčím mazat? Za jak dlouho to zmizí? Máte někdo zkušenosti? Mám dále používat tyto depilační pásky, když na to má pokožka takto reaguje? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
honzikd

Já osobně si depiluji obličej nejen nad horním rtem, ale také pod rtem dolním, na tvářích, bradě a také krku. Pokud cítíte pálení, doporučuji Vám klasiku našich otců a dědů – Pitralon. Proti depilačním páskům však musím ostře vystoupit – není nad klasickou štětku, holící mýdlo a dobře nabroušenou břitvu.

Watermole

Ahoj, zkusila bych to namazat nějakou hojivou mastičkou (třeba kelímek od Oriflamu, obyč. vazelína nebo tak).
Jo a osobně preferuji místo depilace pinzetu – déle to vydrží a chloupky jsou jemnější a jakoby „neviditelné“ :)