lota

Den české státnosti – rostou už václavky?:-)

Blíží se Den české státnosti (http://svatky­.centrum.cz/svat­ky/statni-svatky/den-ceske-statnosti-7/) – teda Václava.:-) Rostou už u vás václavky?

Odpovědi
marci1

U nás rostou. Jednou jsem je zkusila, ale moc mi nechutnaly. V syrovém stavu jsou i mírně jedovaté.

Front

Rostou.

GM

U nás už je po nich, už před 14 dny byly přerostlé a plesnivé. Letos pršelo až příliš.

da ny

U nás vždy rostou dávno před Václavem :) – již nesbíráme.
Dříve jsem ty menší zavařovala nakyselo, tak byly výborné.
Na niti jsem pár halviček nasušila, používala jako koření .