Michal Kole

Co podle Vás zde na Odpovedi.cz je když né diskusní forum ?

Přečetl jsem několik knih o programování webů a v každé je vysvětlono jak se programují návštěvní knnihy, diskusní fora.

Z hlediska programování je to totéž, maximálně se to liší ve vzhledu a množství funkcí.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.
Doplňuji:
víš co založ si svoje stránky a nebudeš s tím mít problémy, jak vím máš ty problémy všude kam chodíš – snažíš se zavádět novinky podle svého, ale tady na tvoje návrhy asi těžko někdo přistoupí a nebudeme o tom diskutovat

Další odpovědi
jmhad

Já musím souhlasit s hanulkou s dodatkem,že ty odpovědi by měly být vysvětlující a ne jen honbou za nějakými body.

anonym

Michale, budeš tu už dva roky. Spoustu knížek o programování jsi přečetl, ale pravidla tohoto servru zjevně ne. Co tu v tom případě děláš, když nevíš, co máš respektovat? Hanulka Ti to tu opsala doslova. Co je na tom k nepochopení? To, že se po Tobě čeká, že se začneš chovat rozumněji?

Ad kokojan: zhovadilosti sem nepatří. Taky doporučuji přečíst si kodex. S takovým chováním hledej jinde možnost plivat ty své jedy.
Doplňuji:
Michale, pokračuj v diskuzi. Tam patří to, co chceš Hanulce ještě říct. Nevypisuj tu nové a nové otázky, když otázkami vůbec nejsou.

anonym

Nyní je tu bordel, vytvořený duševně nemocným Michalem Kolesou, trvalý pobyt Rakovník, Dukelských Hrdinů. Jdi už pryč, Ty nemocné individuum.