ŽivotJeSrand

Děláte práci, kterou jste si vysnili?

Když odpovím za sebe, ne. Nesnáším svoji práci, ale bohužel nic lepšího není a peníze jsou potřeba.

A co je ta Vaše vysněná práce?

Nejlepší odpověď
tforro

Ano. A došlo to tak daleko, že z mé práce se stal koníček. Jak k tomu došlo? Už od malička jsem technicky založený. V pouhých 6 letech jsem dostal k Vánocům trafopájku s cínem. Pak jsem se naučil s počítači. Od základu. MS-DOS na 286, pak Win 3.11, 95 …atd. Od 18 mám svářečák a nyní už několik let podnikám v oblasti kovovýroby a obrábění. Dělám sice často od rána do večera, ale jen proto, že chci, a ani mi nepřijde, že jsem v práci.
Už se těším, až se přiučí i můj letos narozený syn 🙂

Další odpovědi
quentos

Ne, ale má práce mě baví.
Nedělám vysněnou možná proto, že jsem o žádné nesnil.
Ale domnívám se, že v současné době by pro každého mohla být vysněná práce českého poslance – jak jsme nedávno mohli vidět v jedné reportáži, přijdou, odpíchnou si příchod a jdou zase domů. A za pěkný prachy. (A mnozí z těch, kteří to tak nedělají a skutečně dojdou až do svého křesla, v něm často pro změnu spí.) A když se jim ani ty pěkný prachy nezdají dost dobré, prostě si sami odhlasují zvýšení platu.

Awe

Ne, ale zanedlouho skoro ano. Zbývá mi měsíc a konečně nastoupím do práce „snů“. Vždy jsem chtěl byl herec, ačkoliv na to vlohy nemám konečně sem dostal nabídku pracovat u filmu. Sice si zřejmě nikdy nezahraju, ale budu dělat opravdu něco co mě baví ( a ne jenom mě, ale i všechny okolo ). Těším se na to jako malé děcko na vánoce :P

honza19hk

jak se to vezme.
Ikdyž to není moje jediné zaměstnání. krom bagrování a těžké přepravy se zabývám kácením a to i rizikovým.
Ikdyž jsem původně myslel že budu dělat bagristu v USA ( sice jsem tam pár let byl ) ale tady je to lepší,ikdyž ne tak placený jako v americe. Chci to ale zkusit ve švédsku.

Krom toho jsem dobrovolný hasič.

marci1

Ano, dělám. Jsem spokojená, šťastná, baví mě a doufám, že to bude trvat hoooodně dlouho. 🙂

zjentek

Snažím se, ale mít to jako ty, dávno bych si změnil nick.

Drap

Už ne. Teď už se věnuji jen práci, co mě baví, a jen tehdy, když se mi chce.

lota

Ani nevím, jestli jsem si nějakou práci vysnila. Asi bych měla začít.:-)