Avatar uživatele
BEAES

Děláte chyby?

Lidé, kteří nedělají chyby, většinou také nedělají vůbec nic. (Magee)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4988 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Říká se, že chybovat je lidské. Přesto mně často vadí, když udělám chybu a něco zkazím. Někdy se těžko napravuje. Jindy jde o pocit, že se ztrapním. Prostřednictvím chyb se stále učim, ale neměla bych tytéž chyby dělat znova.

Kdo nic nedělá, nic nepokazí. Jedině anděl, protože se vznáší, nemůže zakoupnout, a tedy chybovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

No jejej, třeba dnes dělám chybu, že vysedávám na Odpovědích a místo toho bych měla pracovat a ještě se připravovat na pohovor, který mě čeká. No, snad toho nebudu litovat…

Jinak, chybami se člověk učí, jen ten, co nic nedělá, nic nezkazí, ale ani nic nezíská.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gollumek.88

Chyby dělá každý i ti co nic nedělají :) já je dělám taky. Horší je, že teď nevím jestli dělám chybu nebo ne, ale jedná se už o celkem velké rozhodnutí. Koneckonců… když tu chybu udělám tak si pořád říkám, že v té chvíli nebo době to bylo dobré rozhodnutí, protože jinak bych se pro něj nerozhodla… ačkoli později třeba zjistím, že to byla chyba..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

tuto otázku by mělo větší smysl položit robotům, pak by byla alespoň nějaká pravděpodobnost, že dostaneš různorodé odpovědi ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Chyby děláme proto,abychom měli co napravovat.Takže ano.I já dělám chyby a někdy,bohužel, i ty samé.

Pád na ústa je také pohyb kupředu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek