ananas9

Dělali vám učitelé zápis do sešitu?

Říkali vám třeba co si do toho sešitu máte napsat a nebo mluvili a vy jste si zápis dělali samy?Myslím na 2.stupni ZŠ.
Doplňuji:
Myslím jestli vám přesně říkali definice co si do sešitu máte napsat a nebo mluvili a vy jste si zápis vytvářeli samy.

Nejlepší odpověď
gecco

Jak kdy…
Obvykle jsme si zápisky dělali vlastními slovy, některé části (defince) ale musely být interpretovány doslovně… Ne proto, aby náš učitel/ka doslovným zaznamenáním hodlal/a týrat – ale proto, že i pro žáka nevýznamnou změnou se může změnit význam celku.
😉

Další odpovědi
anonym

Jaký je rozdíl mezi říkat a mluvit?