Avatar uživatele
jirka F

Dělali jste někdy sami na sobě nějaký hokus-pokus?

Já už něco zkoušel šlo konkrétně o různé relaxační hypnózy a další.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Kepler, FlAsh_7, MasterGames před 1631 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

a) ano

Jo, za mlada jsem dělal různé bejkárny. Zadržoval dech (rekord 2 minuty), koukal do slunce, disciplína čůrání do výšky (na zdi jsem si dělal rysky) a tak. To jako nedospělec. Jako dospělec jsem si uvolnil rýmu čuchnutím ke koncentrovanému čpavku – to bylo jako rána do hlavy. Strašné, ale nos se mi uvolnil. Pak jsem vypil na ex lahvičku Ipecarinu, to teda bylo něco! Nebo jsem zkušebně zahulil trávu. Už nikdy více, byl z toho šavlový tanec.

Upravil/a: Kepler

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

a) ano

Dříve jsem se pokoušel snížit dávku antipsychotik, které užívám. Dělal jsem to za účelem zlepší fyzického zdraví a dožití se vyššího věku na úkor zhoršení duševního zdraví. Bohužel se mi to nepovedlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

a) ano

Když mi bylo asi 13, tak jsem zkoušela kolik uplavu temp kraula.
A kdo doplave první na ostrov z nás dvojčat sester. Pokaždý jsem
byla první. Pak jsem plavala na zádech, To nikdo z děcek neuměl.
Zadržovala jsem dech pod vodou.
Rožvejkala jsem několik Peder.
Udělala bublinu velkou přes celou hlavu..až se nalepila na vlasy.
Musely se trochu přistřihnout ani odrolit nešla..BŮŮ. Tenkrát jsem
tu kravinu hódně obrečela. A nikomu, nikomu bych velké bubliny
nedoporučila fakt nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
XMarek

a) ano

Poslední hokus pokus: http://bit.ly/2Glxp4e jsem prováděl zrovna před chvíli když jsem dělal nějakou tu analýzu a dopsal jsem 2 kapitoly. Ale už jsou to jen zbytky. :D

Upravil/a: XMarek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
agentpv

Proč jste uzavřeli otázku? Já ve cca 14 ochutnal sperma, pak moč, pot … kolem 18. let jsem se experimentálně sjížděl lékama typu Solutan, Codein, po 30ítce jsem několik let odmítal operaci srdeční chlopně = dělal jsem pokusy jakou zátěž vydrží ta vadná chlopeň, poté jsem s novou umělou chlopní hledal detektorem poklady = zkoušel jsem kolik vydrži nové chlopen adrenalínu, … v 50 jsem se konečně oženil a zkouším jaké je to vychovávat malou dceru… no furt něco

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@XMarek: … byla by taky nějaká odpověď bez odkazu na ty slátaniny, nebo si děláš zadara reklamu ???

před 1631 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek