Lgee

Dělají si ze mě srandu?

Psal sem tu o tom doporučeném psaní (policie vypátraní mobilů se nepodařilo šlo o astronomickou škodu okolo 5000 Kč.. a oni to odloží a neřeší asi už :(

PS: šlo o 5326.70 Kč

Nejlepší odpověď
Drap

A co s tím podle tebe mají dělat, když se nepodařil mobil najít?

Další odpovědi
anonym

měl si na to myslet dříve a vybavit mobilní telefon stopovacím rootkitem, který by ti umožnil nejen sledovat kde se přesně telefon právě nachází (a to bez ohledu na to kolikrát zloděj telefon uvedl do továrního nastavení, rootkit v telefonu zůstává dál) ale dokonce bys byl schopen při aktivním wifi připojení pořizovat tajně selfie kamerou i fotografie vyjeveného zloděje a nechat si je posílat na mail. To by byl materiál pro policii, nemyslíš ? fotka zloděje a k tomu přesná GPS pozice telefonu. Pokud si nic z toho předtím neudělal pak se nediv, že ti policie nemá jak pomoci, nemají čeho se chytit.

Edison

Nejde řešit něco „okolo“ pěti tisíc. To je potřeba specifikovat přesně, neb pět tisíc je hranice k tr.č.

callmehelf

Nesmíš říct, že šlo o hodnotu okolo 5000. Co si mají představit? Musíš jim říct přesnou částku. Hodnota 5236czk je už trestní čin.

Lgee

Samozřejmě na policii sem přesnou škodu řekl stejně to odložili.

Edison

Krom toho jistě tam máš zdůvodnění.

Edison

Tak podej stížnost. Kde si stěžovat najdeš na stránkách MV a policie.