Dělá si ze mě Skype srandu? (nejde žádná verze)

Dobrý den,
když chci s někým psát přes Skype, musím pokaždé nainstalovat starší verzi (původní smazat), poněvadž Windows po čase i přes všechna vypnutí akutalizace Skype – třeba jen při hibernaci – novou verzi nainstaluje a tato nová verze mi zkrátka nefunguje → po spuštění vidím jen ohraničení s bílou výplní a kurzorem waiting – kdy ani po hodině se nic nezmění. Zaprvé mi tak několikrát běžel PC i přes noc – což mě neuvěřitelně štve – že to narušuje chod hibernace… (Proč se PC po aktualizaci a hibernaci znova zapíná? Hibernace to totiž je – spuštěné aplikace to zachová.) No a dnes se ani na starší verzi nemohu přihlásit, jelikož jsem pokaždé odhlášen, abych si stáhl novou verzi. To vážně Skype chce tak moc, abych ho nepoužíval? :D Nejde starší, ani nová verze – jak si tedy mohu se svými kontakty cosi domluvit? (ICQ je alespoň i v online verzi.)
Doplňuji:
„Byli jste odhlášeni, protože používáte zastaralou verzi Skype. Stáhněte si …“

Já si nechci nic stahovat – mám stahování plné zuby (zubní technik :D)! Mě nová verze nejde – proč mě tedy Skype nutí mít nefunkční verzi? :D OK – potřebuji jen prohodit pár zpráv s jediným člověkem a stahovat/instalovat kvůli tomu 60× Skype opravdu nehodlám…

Odpovědi
rigormortis

To že máš odinstalovaný Skype neznamená, že nemá v počítači soubory, kde je jeho nastavení…zkus si ho nastavit a chvilku nechoď na internet, to taky někdy pomůže.

setapouch

Odpověděl sis sám – používáš zastaralou verzi.

jáára

Dostal jsi BAN na Skype. to se někdy stává