Lucyfer

Dělá si někdo culík způsobem, že si přehodí vlasy přes hlavu, učeše, hodí zpátky, uhladí rukama a zagumičkuje?

Já takové to sčesávání hřebenem dozadu nějak neovládám. Toto (viz výše) je nějaký muj zvyk už ze základky, tuším, jak si ulehčit práci, dostat do vlasů víc objemu a třeba ještě „vyklepat“ nějaký bordel.
Ale vždycky si při tom připadám jako idiot a dělám to, v rámci možností, mimo lidi.
Je někdo stejně divný jako já?

Odpovědi
Filip84

Já! 😎😅

Ale jenom, když chci učesat nějaký 丁髷, prostě drdol, chocholku. Tak pak to dělám přesně tak! 😂

Jinak „ovládám“ i to „sčesávání hřebenem dozadu“.

marci1

Vůbec nejsi divná. Dělám to normálně, účes tak lépe drží. 😄

iceT

A není lepší přehodit vlasy přes hlavu, učesat, zagumičkovat vlasy ještě ve visací poloze, tedy přehozené přes hlavu a až pak se celá narovnat? To si pak ten culík udělám, jak vysoko na hlavě chci, teda když jsem měla dlouhý vlasy…;-)

Lucyfer

iceT To jsem myslím taky zkoušela. 😁