Matthew

Dělá se řidičák v Americe s manuální nebo automatickou převedovkou ??? :)

Odpovědi
Alesh

Nechci kecat, ale nemají to nějak rozdělené, jako že když povolují řidičáky, tuším, od šestnácti, že minimálně tito řidiči musí mít automat, tudíž předpokládám i autoškolu na automatu.

Gibson13

Myslím, že tam niečo ako „robiť vodičák“ ani nie je. Prídeš na úrad a len vyplníš test, ak ho spravíš správne, tak ideš na jazdu a máš to.
Ale na automate oni robia od začiatku. To by si si musel povedať, že chceš robiť na manuály.

Kokys

Buď si udělaj na manual a můžou jezdit i s automatem.

Nebo jen automat a manual nesměj řídit

erny

s oběma ale pokud si uděláš na automat nemůžeš řídit manuál,opačně jako u nás

majklhanz

Jak už bylo zmíněno nahoře, automat a mohou jen automat nebo manuál a mohou jezdit i s automatem. Pokud se rozhodujete co je pro vás lepší zajímavý článek najdete na http://autotrip­.cz/automat-vs-manual/