Avatar uživatele
bolak

„Dej pozor na to co si přeješ, mohlo by se to vyplnit“; už se vám někdy stalo, že ste si něco tolik přáli…

…pak se vám to vyplnilo a ukázalo se že to byla chyba a nakonec ste toho ještě litovali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, barnajka, Damiana, Monča.R.E.T. před 4205 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

To si na to kápnul! Mám bujnou fantazii a celkem neobvyklá přání a podle toho můj život probíhá. Ale že bych toho litovala…to asi ne.:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

Ano a pořád dokola toho lituju

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

No mě se to stalo, ale ne do toho negativního detailu. Ale známá si pořád přála sourozence a po dvaceti letech se jí to splnilo. Ukázalo se, že její taťulda jí stačil ještě před manželstvím s její máti nadělat dva „hříchy mládí“ (které úspěšně tajil), navíc zčasti cikánského původu… Nadšená z nové rodiny nebyla, to teda ne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

presne to se mi stalo.prala jsem si neco,vyplnilo se to,ale ono si to vzalo svou dan.nic v zivote neni za´darmo.takze vazeni-pozor na to,co si prejete,a dejte pozor!zazracne se vam sen plni pred ocima,ale-----nevsimnete si,ze si neco ten sen bere.pak se probudite a zjistite,ze si vzal to nejcennejsi,auz neni cesty zpet,a vy to splnene ma´te pred s sebou,a zjistite,ze skutecny sen,je pryc,i kdyz nebyl snem,a zustala jen tvrda realita s necim pred vami,co jste si idiotsky vysnili.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek