bolak

„Dej pozor na to co si přeješ, mohlo by se to vyplnit“; už se vám někdy stalo, že ste si něco tolik přáli…

…pak se vám to vyplnilo a ukázalo se že to byla chyba a nakonec ste toho ještě litovali?

Nejlepší odpověď
anonym

To si na to kápnul! Mám bujnou fantazii a celkem neobvyklá přání a podle toho můj život probíhá. Ale že bych toho litovala…to asi ne.:D

Další odpovědi
Monča.R.E.T.

Ano a pořád dokola toho lituju

Damiana

No mě se to stalo, ale ne do toho negativního detailu. Ale známá si pořád přála sourozence a po dvaceti letech se jí to splnilo. Ukázalo se, že její taťulda jí stačil ještě před manželstvím s její máti nadělat dva „hříchy mládí“ (které úspěšně tajil), navíc zčasti cikánského původu… Nadšená z nové rodiny nebyla, to teda ne…

pizlicka

presne to se mi stalo.prala jsem si neco,vyplnilo se to,ale ono si to vzalo svou dan.nic v zivote neni za´darmo.takze vazeni-pozor na to,co si prejete,a dejte pozor!zazracne se vam sen plni pred ocima,ale-----nevsimnete si,ze si neco ten sen bere.pak se probudite a zjistite,ze si vzal to nejcennejsi,auz neni cesty zpet,a vy to splnene ma´te pred s sebou,a zjistite,ze skutecny sen,je pryc,i kdyz nebyl snem,a zustala jen tvrda realita s necim pred vami,co jste si idiotsky vysnili.