VaclavZeman

Dáváte „nominace“ pod své otázky?

Já dával. Ale teď si kolikrát říkám, že je tam více nejlepších odpovědí. A že já nejsem s to, abych určil tu objektivně, nebo klidně i subjektivně, nejlepší. A ostatní to může naštvat, protože napíšou dlouhou a kvalitní odpověď a dostanou jen „likes“. A co vy? Proč je to dobré, nebo proč není? Děkuju.

Nejlepší odpověď
Rokio

Občas ano. Dělám to tehdy, pokud je odpověď bezkonkurenčí.

Další odpovědi
jirka F

Ano, ale už jen výjimečně jelikož většinou tím dojde k uzavření otázky.

Drap

Někdy

aliendrone

Každý má svůj systém hodnocení a to je vždy subjektivní. Takže např. dávám palec každé odpovědi na můj dotaz coby poděkování za námahu (že odpověděli, bez ohledu na to, jestli odpověď považuji za dobrou nebo naopak ne).
Nebo např. ani neotevírám otázky od uživatele FlAsh7 , jednoduše proto, že ten se NIKDY a NIKOMU neotěžuje dát za námahu palec, jen se prostě blbě ptá. Nejspíš je to bot nebo jen debil. Podobně neotevírám ani otázky Filipa84, pokud vidím, že je to anketa. Ten si to ovšem vyžádal sám, protože jiná odpověď, než kterou nabízí ho nezajímá, tudíž pro mě jen ztráta času.

Nominace spíše občas (velmi zřídka) udělím, ale nevzpomínám si, že bych to udělal u odpovědi MNOU položené otázky. Kdo ví? 😉 🙂

zjentek

Jen když si odpověď nominaci zaslouží, Václave, jen když si ji zaslouží. 🙏

Filip84

Mi nevadí, když někoho naštvu. Pochop, není to mým cílem, ale ani mi to nevadí – je mi to úplně Wurst, nevedu závod v oblíbenosti.

Samozřejmě, že dávám, obvyklý „mustr“ je takový, že jak je otázka zhruba dva dny bez odpovědi a je u ní alespoň jedna smysluplná odpověď, nominuju.

Proč? Protože já si vážím toho, že si dal někdo práci si to přečíst, a ještě k tomu na to odpovědět. Za to má, ode mne, palec, pokud to teda není zjevný Troll, a pokud ta odpověď je k věci a není dilino (tj. pokud to není zjevný Trottel). No a pak jednoho vyberu: když je to dotaz směřující k objasnění něčeho, tak toho, kdo objasnil nejvíce. A když je to „povídací“, tak toho, kdo se nejlépe „rozpovídal“, kdo nejvíce pobavil atp.

Od toho tam ta funkce je, a jestli se někdo cítí dotčen, je to jeho problém a nikoli moje starost, ne? 🙄😅

paul1

Dal jsem nominaci na odpověď, která se mi zalíbila u mé otázky o nosení ponožek do sandálů, proti kterému vůbec nemám námitky, spíše naopak, protože hodně lidí má narušenou (popraskanou) kůži na chodidlech, hlavně na patách. Bez ponožek se těmito místy může dostat infekce. Otázka byla uzavřena a někdo z komunity mi to vyčetl. Takže už nedávám.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Pono%C5%BE­ky_v_sand%C3%A1lech

Dochy

Někdy, ale málokdy ihned. Radši tomu dám čas, aby mohl přispět i někdo další. Občas se naskytne odpověď, kterou je možno nominovat ihned (ale i tak většinou dám čas i dalším)

aliendrone

Rokio>>> Bezkonkurenční V JAKÉM OHLEDU? Tedy pokud jde o odpovědi na TVOJE otázky! 😉 😁 😁 😁

Rokio

aliendrone: Že ta odpověď je prostě skvělá, vyčerpávající a hodně mi pomůže. Může být i krátká, ale za to obsahující velmi cenné informace pro mě.