12kolemjdouc

Dava tato úvaha smysl?

Rekl jsem ze nehledam s nikym se vyspat a ze climax můžete získat s kymkoli kdo neni osklivy. Tzn ze treba tato je peknejsi nez ta ale ten climax získáte u obou a bude to uplne stejne pokud tam ta není oskliva. Tzn ze je normalni. Takže to ze jedna muze byt peknejsi je stejne vyznamne jako mit 2 balíky chipsu kde jeden je peknejsi ale vevnitr chutnají obě stejne tak ten obal je tam celkem bezvýznamný. Nechte si ty reci o gramatice a pravopise. Nedbal jsem na to. Mám pocit že tu jsou sami cvoci

Nejlepší odpověď
Emefej

Že ty jsi dnes vysadil léky?

Další odpovědi
aevul

Ne. A skončil jsem u první věty, už ta nedává smysl.

Doplňuji: Jako my jsme tobě nestáli za to, abys nám usnadnil čtení, ani ty nestojíš ostatním za to, aby přemýšleli, co jsi vlastně chtěl napsat. Pwrtoto jsi dostal odpovědi takové, jaké jsi dostal. A jestli máš pocit, že na gramatice nezáleží, pak doufej, že jestli bude někdy někdo rozhodovat o tvé popravě, bude mít pro ni větší smysl. „Omilostnit, nelze popravit“, vs. „Omilostnit nelze, popravit“.

zjentek

A co když obal je nakonec dokonalým odrazem vnitřku? Pak smysl nedává 🤷‍♂️

elkon

Když neumíš normálně psát, tak se jdi bodnout.

Drap

Nechodil bych na stránku, kde si myslím, že jsou samí cvoci a už vůbec bych se na nic neptal, i když bych se ptal blbě jako ty.

Filip84

Pokud máš problém se svým okolím, začni u sebe. Tedy, pokud máš pocit, že jsou zde samí cvoci, sám jsi cvok. Až tak jednoduché to je.

Konsultuj svůj stav se svým praktickým lékařem, nebo klinickým psychiatrem. Tady to nevyřešíme.