Kepler

Odkaz je moc dlouhý, takže jsem poslouchal jen dvě minuty, ale pan Nešpor byl od začátku docela kategorický, takže zbytek jsem si domyslel. Jasmínový čaj jsem nikdy nezkusil, ale měl jsem rád mátový. Dvakrát za sebou se mi nedávno stalo, že jsem po něm dostal ukrutné bolesti břicha a to takové, že jsem trpěl jako zvíře celou noc. Takže než dvě deci nějakého čaje si dám radši 2 l vína. Ale ne červeného, nýbrž šedou rulandu z jistého jihomoravského sklípku. A hned brzy ráno v 11 jsem zas Jura.

Další odpovědi
autacek

Jestli to má být pozvání, tak prosím do PM 😉

pizlicka

Kopřivový si dám,mnam.jasmínovy jsem nezkoušela.

quentos

Radši to víno. Na jasmínovej čaj musí bejt extra chuť…

yuko

Taky bych si Rulandske sede, hm. Jasminovy caj jsem mozna mela jednou v zivote a nechutnal mi, ale mozna ho zkusim znovu. Mam tady Cabernet Sauvignon z Argentiny, ale dala jsem si caj s s citronem.