Anonym*

Dat ryzi předem uvařenou nebo jak?

https://www.to­precepty.cz/re­cept/15231-domaci-rizoto/ prosím poraďte, mám do tohoto receptu dat ryzi uvarenou předem?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Jsou dva způsoby. Jeden je popisován v receptu, a druhý je, že si uvaříš rýži ve varných sáčcích kterou vsypeš nakonec do směsi a zamícháš.

Další odpovědi
iceT

Podle receptu nevařenou, suchou.
Dokud jsem neměla rýžovar, tak jsem rýži ve varných sáčcích vařila zvlášť, osmažila jsem žampiony, smíchala s hráškem a kukuřicí, přidala jsem masovou konzervu nebo vařené sójové kostky a pak smíchala smíchala s rýží a nechala ještě chvíli v troubě.
Teď to dělám v podstatě stejně, akorát v rýžovaru.