Avatar uživatele
Pokročilý

Daní se peněžní výhra ze soutěží?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Ne, výhry z loterií a soutěží povolených ministerstvem financí se nedaní.

§ 10 odst. 3 písm. b) zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

neboj,daní se ůplně všechno :)


Avatar uživatele
Zlatý

V loterich SAZKY se peněžní výhry nezdaňovali,ale určitě se to změní.Státní kasa je bezedná!


Avatar uživatele
Bronzový

nedaní se výhry do výše 10.000,- včetně. Sazka ve svých reklamách uváděla výši výhry už PO zdanění.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2164
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 932
Zlatý mosoj 678
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.