Capik166

Loterijní daň

Mám nápad na jendu internetovou „hru“. Prý k tomu ale budu potřebovat loterijní da'n, protože člověk vkládá své reálné peníze a musí být poslendí, kdo tam přiloží kolem nějákého času a taky se generuje jendo z polí..nebudu vystvětlovat přesně hru, aby mi jí někdo neurkadl..kaž­dopádně..prý potřebuji loterijní daň. Kde o ní požádám, jak dlouho to trvá, na jak dlouho je, kolik stojí a tak dále? Díky moc za pomoc.

Odpovědi
Drap

V prve řadě si musíš vyřídit živnost a povolení MF k provozování loterie. Současněě s tím budeš informován o výši příslušných daní