Avatar uživatele
Michal Kole

Dámy, šly by jste do boje, války ?

Doplňuji:
http://www.ty­den.cz/rubriky/zah­ranici/amerika/a­mericti-marinaci-budou-k-boji-cvicit-i-zeny_231980.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4358 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Michale, blbě mi tu jde PC (je línej jak želva, tak odpovídám bez videa). Chtěla jsem napsat, že mne by do žádné války nevzali, ale chyba lávky – do války asi jít budu muset „Za svůj důchod!!!“ Jak tady situace vypadá, tak bude třeba bít se s snaší zkorumpovanou politickou scénou úplně o všechno, i o právo na život.
Zatím jdu trénovat plavání, abych si zvýšila fyzickou kondici a měla do toho boje kapku větší páru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Byl jsi alespoň na vojně ?
Doplňuji:
Já jenom jestli víš o čem mluvíš.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Hnus. Žena má vytvářet teplo domova a ne bojovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No myslím, že ýeny bojují každý den, s nádobím, útěrkou, manželem, dětmi, s obědem, snídaní.
Takže myslím, že je těch nepřítelů na ně až dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Už za komunistů jsme trvale všichni bojovali za mír, o žních byl pak každoročně veden boj o zrno atd. Určitě se shodneme, že ženám nejvíce sluší pokud mají v náručí kytici krásných květin a svojí něžnou ručkou laskají holubici míru a hladí svého milovaného partnera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud vím, ženy jsou ve válce od okamžiku kdy se provdají.
Takže tato otázka patří víc těm, co zvažují zda se vdát a válčit a nebo zůstat na ocet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anka1597

Záleží na tom do jaké války, ale tento článek beru s rezervou, protože v Americe je možné opravdu všechno. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek