Michal Kole

Dámy, šly by jste do boje, války ?

Doplňuji:
http://www.ty­den.cz/rubriky/zah­ranici/amerika/a­mericti-marinaci-budou-k-boji-cvicit-i-zeny_231980.html

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, blbě mi tu jde PC (je línej jak želva, tak odpovídám bez videa). Chtěla jsem napsat, že mne by do žádné války nevzali, ale chyba lávky – do války asi jít budu muset „Za svůj důchod!!!“ Jak tady situace vypadá, tak bude třeba bít se s snaší zkorumpovanou politickou scénou úplně o všechno, i o právo na život.
Zatím jdu trénovat plavání, abych si zvýšila fyzickou kondici a měla do toho boje kapku větší páru.

Další odpovědi
mosoj

Byl jsi alespoň na vojně ?
Doplňuji:
Já jenom jestli víš o čem mluvíš.

Damiana

Hnus. Žena má vytvářet teplo domova a ne bojovat.

anonym

No myslím, že ýeny bojují každý den, s nádobím, útěrkou, manželem, dětmi, s obědem, snídaní.
Takže myslím, že je těch nepřítelů na ně až dost.

dudu

Už za komunistů jsme trvale všichni bojovali za mír, o žních byl pak každoročně veden boj o zrno atd. Určitě se shodneme, že ženám nejvíce sluší pokud mají v náručí kytici krásných květin a svojí něžnou ručkou laskají holubici míru a hladí svého milovaného partnera.

venkovan

Pokud vím, ženy jsou ve válce od okamžiku kdy se provdají.
Takže tato otázka patří víc těm, co zvažují zda se vdát a válčit a nebo zůstat na ocet.

Anka1597

Záleží na tom do jaké války, ale tento článek beru s rezervou, protože v Americe je možné opravdu všechno. 🙂