Dámy, jakým způsobem konzumujete banán v přítomnosti člověka?

Nejlepší odpověď
Agneta

Včera ses ptal:
►I když ještě není vhodná doba, zeptám se. Máte rádi zmrzlinu nebo nanuk*?!

  • něco na dřívku.◄

Odpověď redy:
►Já na nanuky nemám odvahu. Vystrčit jazyk před lidma, to né.◄

A teď nám prosím vy dva sdělte, o čem se bavíte:DD

Další odpovědi
marci1

Nijakým. V přítomnosti „člověka“ ani „člověků“ banán zásadně nejím. 🙂

ahold

Stejným,jako když jsem sama.

briketka10

Jako vždy. Krájím ho na kolečka, pak na něj
dám šlehačku a nakonec poleju karamelem :)

gecco :
Já ho jím doma před návštěvou ne před lidmi v parku :
Otázka nezněla, jestli na ulici, ale v přítomnosti člověka
a tak ho připravuju doma, přeci 😁

arachis

Jejda, a co takhle párek v rohlíku? Jím všechno a všude, prostě se na lidi kolem sebe nedívám, ukusuju menší sousta, než bych ukusovala doma, toť vše. A nanuk ani zmrzlinu si nervu celé do krku – ostatně to bych nedělala ani doma :D

ivzez

Vidličkou nebo lžičkou,
podle úpravy…

briketka10

Hele hele :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kupujete-si-klackovou-zmrzlinu-i-v-zime

Agneta

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/i-kdyz-jeste-neni-vhodna-doba-zeptam-se-mate-radi-zmrzlinu-nebo-nanuk#discussion

briketka10

Ad Agneta

Omlouvám se Ti na tu jsem si nevzpomněla 😁

briketka10

Ad Agneta

Na ten nanuk se ptal sesednizkola né barbakan

briketka10

Ale jednou tady otázka už byla zněla tak nějak
podobně, jestli uždibujete špičku banánu, anebo
ho jíte i se slupkou, nevím, jaké měla přesné zadání.
Pamatuju si, že mosoj odpověděl nejvíc vtipně a
ode mě dostal nominaci :))

gecco

Briketko – (y)…
😉
Tohle bych chtěl vidět na lavičce v parku…
😉

anonym

Gecco, já nechápu co ta Agneta po mne chce? Nevíš? 🙂

gecco

Úplně přesně to nevím (a oslovuje i Redy) – ale taky su zvědavej až napjatej…
😉