I když ještě není vhodná doba, zeptám se. Máte rádi zmrzlinu nebo nanuk*?!

  • něco na dřívku.

Nejlepší odpověď
redy

Já na nanuky nemám odvahu. Vystrčit jazyk před lidma, to né.
Ale dom si kupuju, i když málokdy dovezu v marženém stavu, takže mám smůlu.
Radši si koupím nanukáč a doma pěkně v klídku baštím.
Ten vydrží a když ne, tak aspoň nemam zapatlanou kabelu. 🙂

Další odpovědi
gecco

Skoro nejím sladké – ani mražené…
A třeba klobásová mi ve stáncích se zmrzlinou chybí…
😉

Drap

Mám rád téměř vše , co se pod mraženými výrobky k okamžitému použití myslí.

Mc Merkurion

… jaká blbá doba, já si dávám točenou celoročně …

marci1

Na sladké nejsem, ale semo tamo si dám tvarohový nanuk „Míša“. 🙂

Agneta

Samozřejmě…obo­jí:DDD
(na špek se chytají myšky)

Ale ty ses nám chtěl jen vysmát, že, neboť jsi na něco jiného?

pucipuci

Nanukový dort.

konemy

Blbá otázka. MILUJU zmrzlinu!

Agneta

redy > „Já na nanuky nemám odvahu. Vystrčit jazyk před lidma, to né.“ Tak tohle jsem ještě v životě neslyšela…redy, fakt jó?

anonym

konemy, proč odpovídáš kladně na otázku, kterou považuješ za „blbou“ ?!

anonym

Gecco, to já chtěl jednou bůčkovou, a ta prodavačka mi řekla, že bůčková přávě došla. Nebyl to pech?

gecco

No děsnej…
To bych se zeptal, kdy namrazí další…
😉