baghira

Dají se zmrazit syrová vejce?

Nebo přesněji řečeno – dají se po rozmrazení použít stejně jako čerstvá?

Nejlepší odpověď
tom004

Zmrazit se dají,použít,ani náhodou.Jde,o sy­rová vejce.Mám to vyzkoušené.

Další odpovědi
anonym

Z přepisu rozhl.rozhovoru ne,ale já to prubnu,dám vědět- to mě samotnou zajímá. Zkusím oddělit žloutky a bílky,a ještě je zkusím promíchat.Dám vědět určitě.To budu zvědavá.Hlavně ta promíchaná.

Zdroj: http://www.roz­hlas.cz/porad­napraha/spotre­bitele/_zprava/719232

Galax

To je stejné jak kdyby jste se zeptal jestli se vajíčko dá ohřát v mikrovlnce

anonym

tome004,škoda vajec?Já jsem si myslela,že je rozšlehám,jako na smaženici!Tak to si je asi radši zbodnu hned.!