dust8

Dají se sehnat doplňovatelné osvěžovače vzduchu, které mají i tlačítko pro zapnutí a vypnutí i bez vytažení ze zásuvky?

Odpovědi
aliendrone

Znám (měl jsem) „smrdítko“ Airwick (přepínač vlevo méně intenzivní vývin, vpravo více, uprostřed vypnuto), ale podle mne jsou všechny „osvěžovače do zásuvky“, (včetně těch proti komárům) spíš pro kočku. Na to musíš systémově. :)