dust8

Dají se mozkové elektrošoky zkombinovat s lobotomií, aby se pacient zbavil dlouho přetrvávající schizofrenie?

Odpovědi
elkon

Tady máš o léčbě schizofrenie: https://www.nzip­.cz/clanek/716-schizofrenie-diagnoza-a-lecba

cappuccino

Opravdu si myslis, ze takto specificke otazky ti je tady nekdo schopny zodpovedet?
Lobotomie uz se neprovadi!!

Dochy

Pokud vím, tak schizofrenie je prakticky neléčitelná, léky se pouze potlačují některé potíže… Přínos lobotomie je dost… diskutovatelný… a elektrošoky asi tady nevyřeší vůbec nic.