zjentek

Dají se moli do kávy?

Ne že si posrkávají, ale do zrnkové, ještě když je v zrnech, například.

Odpovědi
Drap

Myslím, že do kávy se nedají.

aliendrone

Nevím, ale myslím, že ne, protože se traduje, že „žerou v šatnících“. Ale ber to s rezervou, protože ani zdaleka nejsem takový věhlasný breberolog-sběratel jako ty. Ale víš ty co s breberami? Kategorie ZMIZ! 😉 😁:-D

zjentek

Aliene, hehe, kdyby tady byl náhodou ještě druhý takový nepochopa jako ty, tak jde o MOUČNÝ MOLY, jasný??? 🤨

A žádný ZMIZ ale HMiZ a šup, SEM S NÍM, pěkně k papínkovi! 😀

zjentek

Kategorie HMYZ!