Ssisina

Dá se vsugerovat nemoc ALS?

Stalo se někomu,ze si VÁŽNĚ vsugerovala nějakou těžkou,nevyle­citelnou nemoc z oblasti neurologie?
Daji se vůbec symptomy vsugerovat?
Trapi mě svalové zaskuby,občas i celých svalu a různé chveni v DK hl.teda levé…
Dekuji za info
Ssisina

Odpovědi
Alesh

Určitě ne, nepochybně i u tebe se ten problém nejdřív objevil a pak jsi o tom teprve začala přemýšlet, ne?
Jo, ALS je velký strašák, protože je to z těch neurologických nemocí asi vůbec ta nejhorší, takže člověk s neurologickými problémy se rád upne hned na to nejhorší.
Vzhledem k tomu, že jsi nejspíš relativně mladá, tak bych tuto variantu praktiky vyloučil, navíc ani ten projev, co popisuješ není typický pro tuto chorobu. Takže buď v klidu.
Tyto věci se řeší nejlépe u lékaře. Nejprve ti asi poradí doplnit hořčík a minerály. Pokud to nezabere pošle tě na neurologické vyšetření. Pokud ani tam ti nic neřeknou, tak klasická medicína většinou začne velmi tápat, buďto tě prohlásí za blázna anebo pokud se ten stav nebude nijak zhoršovat to nazvou benigními fascikulacemi. Pak je dobré zkusit alternativní metody. Tyto problémy totiž mohou být vyvolávány systémovou mykózou. Je to na dlouhé vyprávění, kdyžtak se ozvi, řeknu ti víc, pokud budeš chtít.

da ny

Člověk si může „vsugerovat“, přivodit jakoukoliv obtíž/nemoc ALS spíše ne),
kromě těch získaných geneticky..
Zkuste doplnit vitamíny a prvky.
80% lidí má nějaké deficity (nejčastěji M, Zn, B vit. atd.).

V zelenině a ovoci, kvalitními zdroji vlákniny, toho mnoho nenajdete.
Ani z té vypěstované vlastním přičiněním, pokud rozumně nepřihnojujeme :).
Země (půda) je "vyprahlá, vyčerpaná (nejen suchem), nepřirozené hospodaření s půdou.