jana.odpoved

Da se uplatnit v praci (ve statnim) propustka k lekari, i kdyz se jedna o kliniku esteticke mediciny?

Odpovědi
Drap

Uplatnit se dá. Nikdo ti ovšem nic nedá, pokud se nejedná o výkon plně hrazený zdravotní pojišťovnou
Potom to tak na těch úřadech vypadá.

da ny

Věřím, že ne 😉
Na zdejším FÚ, by takového „pokušitele, hnali bejčákem“.
Někteří státní zaměstnanci mohou využít benefit, poskytovaný zaměstnavatelem
(zdravotní volno neboli nemocné dny ).

Asi jen případná konzultace, před zákrokem u odstranění jizev po úrazech, popáleninách,
U rekonstrukce prsou, po ablaci (onko). Rekonstrukce čelistí, obličeje, po úrazu, popáleninách, onkologických, chirurgických zákrocích a další, podobné případy.