Cermak

Dá se u mužů zastavit padání vlasů?

Nejlepší odpověď
Michala11

Padání vlasů zastaví jen podlaha…

Další odpovědi
Kepler

Nedá. Různých vodiček a ostatních přípravků, které „zaručeně fungují“, je ale spousta.

Drap

Ač existuje celá řada přípravků, které to podle referencí umí, tak žádný neni spolehlivý a žádný prokazatelně nefunguje.

Kryšpín

Cermak, úplně jednoduché oholit do hola a opakovat opakovat, poté je krásný jak mnoho elegánů v české kotlině, anebo strýček Lenin

Edison

Někdy ano. Někdy pomůže nějaká ta „zaručená vodička“, někdy lékař, někdy až ta podlaha, nebo holá hlava. Jde o příčiny… A to Ti tu asi nikdo nepoví. Ani lékař bez vyšetření, kdyby tu byl.

hapiky

Mnoho lidí ani neví, co je tzv. plešatění!
Vlasy padají každému člověku celý život. Problém nastává, když se růst nových vlasů zastaví, nebo počet nových vlasů je nižší než počet vypadlých. Potom dochází k onomu plešatění.
I to se dá spolehlivě lékařsky napravit transplantací. Stojí to ale velký prachy.

MiraMira

může být https://www.le­karnanaproudu­.cz/leky-proti-vypadavani-vlasu