Lenča59

Dá se to smazat?

Když na ploše kliknete na pravé tlačítko myši a dáte „vlastnosti“ pak se vám zobrazí okýnko kde máte lištu s „motyvy,plocha, spořič obrazovky,…“ Tak kliknete na „plocha“ a vyjednou vám tam různé obrázky na plochu;) dají se smazat?
Doplňuji:
mě nejde o paměť a místo v počítači, mě de o to že tam je erotickej obrázek -.- jednou totiž sem si chtěla dát na plochu takové moře a oběvilo se tam tohle…hnus >:(

Nejlepší odpověď
www

Nevím, jestli rozumím.
Totiž pokud klikneš pravým na ten obrázek, tak jednoduše zvolíš možnost Odstranit a je to..

Další odpovědi
badisko

ano da …ale byt tebou tak bych se vtom nehrabal …no ja se mrkni kde to to je …snad ve slozce windows…ale tam raci nelez a nic nemazej!!
Doplňuji:
je to ve slozce Windows>resou­rces..a tam se podivej …ale ja bych to nechal byt jak to je …

bolak

Ty obrázky můžou bejt i jinde než říká badisko, nejjednodušší je kouknout se na jméno toho obrázku a projet ho vyhledávačem, buď přes Start>Hledat nebo v průzkumníkovi, případně v TotalCommanderu přes Příkazy>Hledat (Alt+F7). On ti pak ukáže kde je soubor umístěn a ty ho pak jen smázneš.

huxa

v tvém případě ne, zkušenější uživatel by to zmazat dokázal, nicméně, k čemu to? paměti to moc nebere…
Doplňuji:
Porno obrázek? To musel vložit někdo před tebou nebo ty, nemohlo tam býti defaultně uloženo, nezaobíral bych se tím.

veronika36

A co ho prostě jen přesunout do koše a koš vysypat?