zjentek

Dá se tato tvář nazvat pihovatou, nebo to už je něco jiného?

Rokio, no tak ať si to doprčič opravěj!!! Ještě jsem na vložený obrázek koukal, vlastníma očima, jak tam byl, vloženej, předtím než jsem odklikl a odeslal! To je stejný jako s těmi palci… Najedeš myšítkem na palec s uvedeným počtem a NE, nezobrazí se, kdo daný palce přidal. A stovka dalších nedostatků, to je neskutečný šlendrián, tady, jako!! Děkuju.

Nejlepší odpověď
Rokio

Chybí fotografie. Nemůžu odpovědět.