lejla37

Dá se tady psát jako anonym?

všimla jsem si že tady je pár otázek u kterých je napsáno anonym a nelze otevřít profil toho uživatele tak nevím… jde to abych psala otázky jako anonym?

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud se nepřihlásíš jseš anonym , ale když máš svůj nick… proč psát jako anonym

Další odpovědi
Michal Kole

Ano, stačí se odhlásit, pak kliknout na novou otázku, a kliknout na poslední řádek, vyplnit formulář, zadat svůj mail a odeslat

Za pár minut Vám přijde mail s potvrzením a kliknete na potvrzovací odkaz a otázka se sem vloží.