zjentek

Dá se synchronizace Chromu nastavit tak, aby se na jednom ze zařízení choval jako „domovský“?

Tak jsem skočil z widlí XP rovnou do Win 10. Browser mám synchronizovaný na síti, takže všechna jeho původní nastavení z XPéček by měla zůstat zachována i v desinách. Jenže mám drobný problém. Třeba hesla musím pořád „jakoby přenášet“ odněkud z éteru a další a další vylomeniny, který asi nebudu vypisovat, jen stručně uvedu, že se na svým Chromu v desítkách teď furt cítím jako na návštěvě! Prostě „doma“ je v případě mýho browseru v PC, který už odešlo do PC nebe, chápete? Taky jsem měl v pravým horním rohu svýho avatara s nápisem – JÁ, což tady teď nemám, tak to už hovoří samo za sebe – nejsem DOMA. Cítím se zde jakoby podružně, jak říkám – na návštěvě. Ale teď musím být doma tady, na desítkách. Tak dá se nějak zařídit, abych na tomto browseru byl primárně a odtud se vše ostatní na síti odvíjelo? Snad je srozumitelné. Děkuji.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ej ty návštěvníku, moc nepobíráš princip synchronizace. Funguje to tak (Tedy MĚLO by, kdoví kterou náhražku Emmičky jsi přes PC ohnul!), že domovský je KAŽDÝ. Přidáš záložku na mobilu a objeví se ti i v PC. A pochopitelně i naopak.

Nejsem si jistý, jestli jde udělat to, co popisuješ, bo synchronizaci a vůbec všelijakým provázáním zařízení se zásadně vyhýbám. Škoda, že tu není ge0rge, ten byl v těhle věcech můj pravý opak, jemu na nějakém soukromí (které ja tak jako tak silně diskutabilní) moc nezáleželo a tyhle věci měl DOST promakaný.

zjentek

Alien: (; D; D;

Ty mi dáváš (; ((; …zrovna jsem slyntal na monitor, kde mám Emmu jako tapetu – logicky šla z XP se mnou, co by taky v takovým zapadákově dělala!!!

Tak já ti řeknu, jak jsem to pochytil já a to nejsem George (ten tady ale OPRAVDU CHYBÍ).

Takže v Chromu na XP jsem si ZAKÁZAL KOMPLETNÍ synchronizaci, VYJMA ZÁLOŽEK, jo? No a v desinách mně vyskákali všechna hesla, tak jsem se nad tím hluboce zamyslel a co myslíš? No Z MOBILU přeci! Takže jsem v desinách co se synchro týká nezakázal UŽ NIC, bo to nemá cenu. No a pokud bych si teď z nepochop. důvodu zapnul třeba XPéčka, kde jsem zakázal hesla i ukládat, aby mně je kdosi třeba nečórl, bo ty XP už mají na netu dokonce i zdroj kód (;(;(;, tak je tam mám všechny uložený „tady z desin“, stíháš??? (; D;D;

Čili citlivá data každýho novýho webu, kam se přihlásím pod zbrusu novým nickem a heslem z XP, kde výhradně zakazuji hesla ukládat, paradoxně v „TOMTÝŽ XP“ najdu uložený, pakliže jsem mezitím „navštívil“ své brand new desiny a na ty weby se z nich přihlásil, Furt stíháš?

Kdybych si nakrásně tu gOOGLE synchro zakázal VŠUDE, kde se na síti jen vrtnu, to znamená ve všech zařízeních zvlášť, bo jak vidno, tak po instalaci „nového“ chromu do „nového "systému je zase CELÉ SYNCHRO ZAPNUTÉ, tak pak si někde zase stáhnu "nový chrom“ a ZAPOMENU, vím to, vím a po čase začne tohle od znova. Všimni si, najedeš v nově install Chromu na Google nastavení a tam bude SYNCHRONIZOVAT VŠE automaticky, bez ohledu na to, že už ses tady přihlásil svým účtem Google. (; (; (;

Tak takhle jsem to pobral já. Anebo nás potom kuwy bijou po ušách a zveřejňují i to, co my zakazujeme. To by taky vysvětlovalo, PROČ máme kolikrát po celým netu i dark netu svý jména a čísla mobilů, i když VÍME, že jsme je TAM NIKDE nevkládali: (;

zjentek

A to VŠECHNO PROTO, bo synchronizace se NEODVÍJÍ PRIMÁRNĚ od domovského zařízení (jak říkáš – takhle synchro nepracuje, tos nepobral). (;

aliendrone

Zjentek>>> Hmm a čemus neporozuměl na :
„Funguje to tak (Tedy MĚLO by, kdoví kterou náhražku Emmičky jsi přes PC ohnul!), že domovský je KAŽDÝ. Přidáš záložku na mobilu a objeví se ti i v PC. A pochopitelně i naopak.“ ?
Prostě NEMÁŠ „domovský“ browser/zařízení, resp. VŽDY se hlídá každá změna, která se následně projeví u ostatních.

BTW – a CO je za problém u NOVÉ instalace VYPNOUT synchronizaci PŘED přihlášením? Já ti vážně moc nerozumím. Tvrdíš, že pokud to uděláš, PŘESTO se ti to synchronizuje? ;) :D :D

zjentek

JO!!! Tohle tvrdím.

aliendrone

zjentek>>> Tywoe, tak to je HUSTÝ. No, toý se raduj za potěšení skýtané GDPR a onanie s povolováním cookies, alespoň vidíš, k čemu je to dobré. :D :D :D

zjentek

Takže celý tento můj hrůzný výblitek striktně: Máme účet Google, v něm z brovseru Chrome zakážeme synchronizaci dat online, na jiným, NOVĚ ISTALOVANÝM brovseru Chrome V NOVĚ INSTALOVANÝM SYSTÉMU se přihlásíme ke svému účtu Google a tam najdeme kompletní synchronizaci VŠEHO POVOLENOU!