Dear

dá se projít s 5?

dobrý den chci se zeptat, když jsem udělal první pololetí v 9. třídě, tak jestli můžu projít s 5 na vysvědčení v druhém pololetí?

Nejlepší odpověď
Lotr2008

V dnešní době mají všichni tihle puberťáci chytrý placky, ale neumí s nimi ani efektivně pracovat, neumí si ani vyhledat základní informace (nebo je ani nenapadne si je vyhledat, místo toho píšou tohle na různá fóra). Jediný, co oni uměj, je hrát na mobilech nějaký blbiny. Sakra, já jsem starej dědek, ale jsem ve vyhledávání informací snad lepší než většina dnešní mládeže.

Další odpovědi
da ny

Nedá. Když už máš ten internet, tak hledej Šmudlo, hledej.
Na začátku věty se píše velké písmeno 😉

„Pokud by na konci roku měl žák 9. ročníku nějakou pětku, pak jde ke komisionální zkoušce, kde je přezkušován za celé pololetí. Pokud by zkoušku neudělal, nebo se nedostavil, tak na konci roku neprospěl. To ale také znamená, že nezískává základní vzdělání!!!!“
https://www.zsmor­kovice.cz/node/70

Drap

NE

Anna20

Ahoj lásko, ráda tě poznávám, jsem Anna, žena z Ukrajiny. hledám seriózního partnera, napiš mi prosím na email, abychom se lépe poznali,,, annamakara20@gmail.com