zl@tk@

Dá se používat zároveň AVAST i Microsoft Esentials? A nebudou se případně „hádat“?

Nejlepší odpověď
arygnoc

všeobecne sa doporučuje používať JEDEN antivir.

doporučujem avast.

Další odpovědi
fcoop

Nejen,že se pohádají,ale porvou se.

Hykam

Souhlasím s arygnoc s tím 1 počítač – 1 antivir, ovšem já bych doporučoval spíš ten Microsoft Esentials, má menší hardwarové nároky a nezpomaluje tolik PC.
Avast každou chvíli po mne požadoval restart PC a každou chvíli se PC seklo, o Esentialu ani nevím, občas se musím podívat jestli ho vůbec ještě mám 🙂

anonym

A vy hotové odpovědi věříte?