plastikmuz

Nechá se po této znepokojivé studii o alternativním receptoru ještě někdo očkovat proti koronaviru?

https://ct24.ces­katelevize.cz/ve­da/3334982-mutace-umoznila-koronaviru-najit-alternativni-cestu-do-lidskych-bunek

Nejlepší odpověď
elkon

Každý není vyplašený jako ty. Jsou i lidé rozumně uvažující.

Další odpovědi
Justin1

Co je to za logiku? Taky může být znepokojivé, že zloději nám mohou vlézt do domu i oknem. Takže bychom měli přestat zamykat dveře? Nechápu tyhle snahy pořád hledat důvody, proč se nechránit proti viru a radši ho nechat, ať si nás klidně třeba všechny sežere.

mosoj

Ale to víš že jo. Nevím co to má společného s očkováním. Jinak ty si dělej co chceš a klidně ohrožuj ostatní a sebe.

nyjono

Jasně, že jo.
A věř, hodně moc jich bude.

Dochy

Ano

  1. Že se mohou objevit mutace imunní vůči očkovací imunitě se ví a běžně se o tom mluvilo
  2. To co popisují je mutace, která se objevila při množení v laboratoři
  3. Ta mutace podle všeho dokáže napadnout jen (některé) rakovinné buňky. Není to vlastně fajn?

Ametyst

Problémem nejsou vědecké poznatky, ale to, jakým způsobem jsou vysvětlovány nebo využívány nebo zneužívány.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

plastikmuz

@mosoj Nevím co na tom nechápeš. Vakcíny proti koronaviru jsou vyrobeny tak, aby narušily cestu do buněk, která vyžaduje receptor zvaný ACE2 (Spike Protein). Tato studie tvrdí, že koronavirus má schopnost pronikat do buněk i jinou cestou (alternativním receptorem), která vůbec nevyžaduje receptor ACE2. Laicky řečeno ta vakcína nebude fungovat.

mosoj

Milý pane, nebo skoro pane. Za celý svůj život jsem viděl jak očkování vymýtilo řadu nebezpečných nemocí. Co říkáš třeba obrně, TBC, neštovicím a desítkám dalších nemocí ? Očkování bylo povinné a lidem ) ,hlavně dětem) to jenom pomohlo.
Ty čerpáš z těchto dávných očkování. Uvědom si to!!!!!!

Schluker

Tak znovu precist a tentokrat poradne. Zjistili, ze obecne ziskana imunita funguje i na tuto mutaci..