Frogman

Dá se někde zjistit, jaká je sledovanost jednotlivých českých TV kanálů?

Občas na netu narazím na nějakou statistiku, kde se uvádí kolik procent lidí koukalo daný večer na konkrétní kanál, kde dávali nějaký pořad nebo film.

Neexistuje nějaký web, kde bych si mohl live nebo při zadání určitého data či datového rozmezí zjistit sledovanost jednotlivých českých kanálů sám?

Díky.

Odpovědi
Lgee

Ano

aevul

Dal sjem si do googlu tvojí otázku (jaká je sledovanost jednotlivých českých TV kanálů). Před čtvrtým výsledkem je box Lidé také hledají, kde je mj. Sledovanost TV stanic. Druhý výsledek by ti dal kladnou odpověď. Ale pro línou lemru jsem dal přímý odkaz do zdroje.

Zdroj: https://www.a­to.cz/vysledky/

Frogman

@aevul, dal jsem teď do Googlu stejnou otázku a ani na prvních 10 stránkách (další stránky už jsem nezkoušel) se tvůj odkaz nebo cokoli s webem ATO nezobrazil. Na každém zařízení ti Google při zadání stejného textu najde úplně něco jiné (vyzkoušej, netřeba hned urážet 😉).
Díky za odkaz.