klumprt

Dá se někde sehnat odkládací stojánek na máslový nůž?

To chcu: https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/4/44/Mes­serbank_2_fcm­.jpg/1280px-Messerbank_2_fcm­.jpg

Našel jsem tohle: http://www.knife-rests.co.uk/kni­fe_rests_deta­ils.php?pid=272

12 liber mi přijde dost. Zdá se, že jsou to vesměs starožitnosti. Jako součást stolovacího nádobí se to zřejmě přestalo dávno používat. Nicméně, když si namažu chleba, tak kolikrát nevím, kam s tím nožem.

Nejlepší odpověď
MirKop

Si to vyrob

Další odpovědi
JájsemRaibek

Mně to příjde jako starý kohoutek. Sežeň dva starý kohoutky od umyvadla a spoj je tyčkou. :)
http://www.eko-domov.cz/data/im­gauto/6/0/374-144-00.jpg

ReHu

Sice mi přijde zbytečný a zabírající místo, ale je to moc pěkný kousek.
Občas bych prošla bazary a starožitnictví.
※※※※※※※※※※※※※※※※※
Cena sice není nízká, ale stojánek ti bude dělat radost dlouho.
Já nůž odkládám na hranu malého talířku.

štamgast

Nůž stačí odložit na kraj talířku a je to.

arygnoc

cena je primeraná.

12 libier je iá suma pre brita a iná pre čecha.
pre vás je libra cca 37 kč (podľa kurzu), pre brita má hodnotu ako pre vás cca 10 kč.

a to je najpodstatnejší pohľad na ceny – nesmiete prepočítavať (na koruny), veď v británii je napr minimálna mzda £6,50.

😉

klumprt

ReHu a štamgast

Z talířku to často sjede a zašpiní ubrus nebo linku. Zvlášť, když to tam odložím já 🙂

klumprt

arygnoc

A já jsem snad někde řek, že pracuju v Británii? Jestli jo, tak si to urychleně škrtněte 🙂

klumprt

MirKop

S kovem neumím a ze dřeva to nechcu. Nejlíp z nerezu.