Avatar uživatele
bolak

Dá se nějak dlomluvit s dráhama, když jsem v cizím městě a někdo mi ukradne peněženku…

…aby mi prodali jízdenku na sekeru, nebo musím otravovat lidi na nádraží a žebrat od ostatních cestujících, abych se dostal domů?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 4079 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Sitara

pry mas jit v takovem pripade na policii…pokud tedy mas obcanku…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě že se dá s dráhou domluvit. Ovšem domluvíte se pouze na tom, že bez peněz nejedeš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Já bych nespoléhala na dráhy,zavolala bych si taxi.Loudit peníze to nééé jak říkám taxi to jistí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jo dá,chyť si nákladní vlak jedoucí tvým směrem.Tam nechodí průvodčí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GTA Andreas

Prý pomáhá strážníka třísknout, v případě nouze se musí improvizovat hlavou. Jsi pak v bezpečí, v teple, a třeba i odvezou do místa trvalého pobytu.

před 4075 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Sitara: To se někde píše? a co s tím policajti udělaj, tě založej nebo jak? Nebo dokonce že by tě přímo dovezli? A Zadarmo? To není špatnej nápad, vždycky nahlásit že sem ztratil peníze a požívat městký poliše jako osobního šoféra.

před 4079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

aramah: nojo, ale chápeš, pokud se nacházíš ve městě vzdáleným 200 kiláků… no nebude to tágem zrovna levná záležitost…

Jedině nahlásit jinou adresu, pak zastavit o 2 kilometry dřív, s tím že si ještě „v tadycom domě“ musím něco vyřídit, a pak zdrhnout…

před 4079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

ha ha ha 🙂

před 4078 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek