bolak

Dá se nějak dlomluvit s dráhama, když jsem v cizím městě a někdo mi ukradne peněženku…

…aby mi prodali jízdenku na sekeru, nebo musím otravovat lidi na nádraží a žebrat od ostatních cestujících, abych se dostal domů?

Odpovědi
Sitara

pry mas jit v takovem pripade na policii…pokud tedy mas obcanku…

Drap

Samozřejmě že se dá s dráhou domluvit. Ovšem domluvíte se pouze na tom, že bez peněz nejedeš

aramah

Já bych nespoléhala na dráhy,zavolala bych si taxi.Loudit peníze to nééé jak říkám taxi to jistí 🙂

honza19hk

jo dá,chyť si nákladní vlak jedoucí tvým směrem.Tam nechodí průvodčí.

GTA Andreas

Prý pomáhá strážníka třísknout, v případě nouze se musí improvizovat hlavou. Jsi pak v bezpečí, v teple, a třeba i odvezou do místa trvalého pobytu.

bolak

Sitara: To se někde píše? a co s tím policajti udělaj, tě založej nebo jak? Nebo dokonce že by tě přímo dovezli? A Zadarmo? To není špatnej nápad, vždycky nahlásit že sem ztratil peníze a požívat městký poliše jako osobního šoféra.

bolak

aramah: nojo, ale chápeš, pokud se nacházíš ve městě vzdáleným 200 kiláků… no nebude to tágem zrovna levná záležitost…

Jedině nahlásit jinou adresu, pak zastavit o 2 kilometry dřív, s tím že si ještě „v tadycom domě“ musím něco vyřídit, a pak zdrhnout…

aramah

ha ha ha 🙂