Lukáš Rusek

Dá se na YouTube koukat na videa jednotlivě i když jsou v seznamu MIX videí?

Když si pouštíte nějaké videa, která jsou v MIX videu třeba, tak jak se dají pustit nebo z toho seznamu vybrat video aby se dalo pustit jednotlivě?

Odpovědi
briketka10

Jednoduše si zkopíruju odkaz
do vrchní lišty a sleduju ho :)

Příklad:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=KTpE5KrUC­GA&list=PLF3F4C97D­66AD9E55
Toto je Playlist skupiny Genesis Mix,
kdybych si chtěla přehrát jednotlivé písně,
tak si každou zkopíruju nahoru do té lišty,
ale musím smazat původní text.
Tak je to i s filmy.

aliendrone

Prostě poklikej na to video ze seznamu, které chceš přehrát, klidně jde rovnou přehrávat třeba i ve smyčce. :)

Edison

A zakázat automatické přehrávání.