Avatar uživatele
NikolkaCZE

Cyklista a Kamion

Často se mi stává že jedu autem a vidim jak se cyklisti chytávají za kamióny a vidim to často a nejsou žádní známí nebo tak … Stalo se Vám to už taky ?
Doplňuji:
Jsou nějak sněma domluveni ? Kamionákum to nevadí ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? david22 před 4312 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Za mlada jsem to taky dělali. A taky prožili dost pádů. A to potom vystoupil řidič a domlátil tu část těla, co byla ještě zdravá.
Co naděláme – když se cyklista dobře chytne, řidič ho v zrcátkách neuvidí. A když se potom bude chtít uhnout ke krajnici, tak cyklista moc šancí se rychle pustit mít nebude.
Takže od cyklisty daleký odstup, zopakování zásad první pomoci a věřit, že jí nebude třeba

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě, lze to vidět na našich silnicích téměř každý den. Je to pro cyklisty výhodné, ale také velmi nebezpečné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Ještě jsem to neviděl,ani si to nedovedu představit.Co když ten kamion prudce zabrzdí?To asi cyklista nemá moc šanci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

myslíte jako fyzicky se chytí, nebo jedou v závětří??
to bych chtěl vidět cyklistu při 50km
a jak se často říká, kamionáci jsou …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

mne se to ještě nestalo a to jsem na kamionu jezdil 8 let… asi v tom byl lepší motor a nemusel sem do kopca jezdit dvacítkou…

ale jeden cyklista se mi před třemi léty zasekal pod autobus…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

popravdě taky jsem to parkrát udělal.Problém je v tom,že před ten kamion není vidět takže nelze předvídat situaci a nikdy nevíš co ten návěs udělá.
Taky jsem s ním jezdil takže vím že pokud u kamionu prudce dupneš na brzdy a trochu stočíš volant,jde návěs hned do smyku a někdy i na bok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Ale vadi,si pis ze nam takovy cyklista vadi ale aspon ze na dalnici nic takovyho nemuzou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek