Avatar uživatele
picnimok

Cracklé hry na pc

Co si stáhnout ať můžu hrát? adobe něco?:-)) a dál? díky moc
Doplňuji:
Omlouvám se že jsem blíže nepopsal co chci poradit.Mán na cd stáhnutom hru..nainstaluji, vše co mám, ale nelze spustit, chybí mi nějaký kodeky nebo já nevím..ukázalo to že to chce adobe reader něco a ještě něco.V tomhle se nevyznám, hrál jusem doposud pouze hry na oroig discích

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4539 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Divná otázka? Musíš to popsat trochu srozumitelně. Pokud to chce abdobe, tak nevím proč, snad jen proto, aby sis mohl přečíst návod v pdf. Jinak si myslím, že pro běh hry tam není na nic. Pokud napíšeš, že to chce něco a pak ještě něco tak nevím jak ti poradit. Vlastně vím: nainstaluj si něco a k tomu ještě něco a uvidíš, že ti to půjde.
Jinak kodeky pro hry? snad aby šla hudba, ale ty by měly být součástí hry, protože se nepřehrávají v přehrávači ale ve hře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

Chlape, to musíš říct hned..:)) K přečtení "Manuálu" potřebuješ nějaký PDF program. Například Adobe Reader nebo Foxit Reader, poté budeš potřebovat aktualizovaný WMP "Windows media player" a hlavně Direct X 9.0 - grafický ovladač, poté bys měl spustit instalaci, nebo hru..:) A stahovat ti nedoporučuju hry, stáhneš nějakou a chybí tam soubory, tak si je radši kupuj..:))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To je otázka.Zadej si třeba "Hry" a vysype se ti tolik možností,že zblázníš.Nebo něco.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet